MEBLE ESTRADOWE


Piękna kobieta w ładnej sukienceWprawdzie bezpośrednio na samej scenie zazwyczaj - piszący te słowa w każdym razie ich widział - nie spotyka się mebli, to jednak zaplecze sceniczne, jest w nie bogato wyposażone.

 

Szczególnie wygodne są meble metalowe, jako sprzęt mobilny. W garderobach bardzo popularne są szafy metalowe na ubrania, bibeloty oraz całe mrowie innych gadżetów scenicznych. Ze względu na specyfikę, takie meble muszą być dość pojemne oraz mieć dość dużo szufladek, przegródek, itp. Stąd zaopatrzeniowcy teatralni lub estradowi często muszą przejrzeć wiele ofert producentów lub dystrybutorów mebli metalowych, zanim znajdą odpowiadające im sprzęty.

 

Gdyby jednak na naszym rynku nie było gotowych wzorów, to można znaleźć producentów, którzy podejmą się produkcji krótkiej serii do określonych przez zamawiającego celu.

 

Ponieważ ta strona nie jest reklamą konkretnych wytwórców nie zostanie podany adres, ale bardzo łatwo znaleźć poprzez wyszukiwarkę internetową informacje o producentach mebli metalowych, w tym scenicznych.